AcasăActualitateUn bărbat a murit după ce a căzut de la etajul 10...

Un bărbat a murit după ce a căzut de la etajul 10 al unui bloc din stațiunea Olimp

Un bărbat în vârstă de 58 de ani a decedat în această dimineață după ce a căzut de la etajul 10 al unui bloc, Olimp Tower, din stațiunea Olimp.

La fața locului au intervenit SMURD B2 Mangalia și o ambulanța SAJ C. Bărbatul era în stare de inconștiență și în stop respirator.

Medicii au efectuat manevre de resuscitare, însă victima nu a mai putut fi salvată

1 COMENTARIU

Comentariile sunt închise.